صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

در حکم تازه مرضیه برومند چه آمده است؟

در حکم مرضیه برومند، به‌عنوان مدیرعامل جدید خانه سینما، بر نقش مهم او در ایجاد همدلی در جامعه سینمایی، سامان‌بخشی به امور رفاهی سینماگران و ایجاد زمینه‌های بهبود وضعیت جامعه سینماگران ایران و ارتقای جایگاه اجتماعی خانه سینما تاکید شده است.

حکم محمدمهدی عسگرپور، رئیس هیات‌مدیره خانه سینما خطاب به مرضیه برومند، مدیرعامل جدید این نهاد صنفی از سوی سایت جامعه اصناف سینمایی رسانه‌ای شد.

بر اساس این خبر، در متن این حکم چنین آمده است:
«سرکار خانم مرضیه برومند
با سلام و احترام؛ نظر به دانش سینمایی، سوابق ارزنده و تجربیات قابل تحسین شما در حوزه‌های مختلف هنر و استناد به مصوبه هیأت‌مدیره خانه سینما به موجب این حکم، جنابعالی را به عنوان مدیرعامل «جامعه اصناف سینمای ایران» منصوب می‌نمایم.
سینمای ایران بیش از هر زمانی نیازمند همدلی و یکپارچگی است که برای این منظور لازم است ارتباط موثری بین مدیران خانه و مسئولین اصناف و دستگاه‌های دیگر برقرار شود. همچنین سامان‌بخشی به امور رفاهی سینماگران و ایجاد زمینه‌های بهبود وضعیت جامعه سینماگران ایران و ارتقای جایگاه اجتماعی «خانه سینما» جزو برنامه‌های هیئت‌مدیره است که بی‌شک نقش سرکارعالی در این مسیر بسیار مهم است.
بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌های فراوان و ارزشمند جناب آقای منوچهر شاهسواری که در یکی از سخت‌ترین دوران مدیریت خانه سینما حضور مدبرانه و دلسوزانه‌ای داشتند، تشکر و قدردانی کنم. برایتان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.»

 

منبع: خبرآنلاین

شناسنامه


کدخبر: ۲۶۳۳۶۶
تاریخ: ۱۴۰۱/۱۲/۱۷     ساعت: ۱۳ : ۴۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: فرهنگی و هنری       زیرسرویس: فرهنگی و هنری
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
  • ٢٩ شعبان ١٤٤٤
  • Mar 22 2023